Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
 
 UZMANLAR : Tüm Uzmanlar

Uzmanlarımız sorularınızı yanıtlıyor.
Bu bölümde Bankamız ürün ve hizmetleri konusunda öğrenmek istediğiniz konular uzmanlarımız tarafından cevaplandırılmaktadır.
Soru sormak istediğiniz katagoriyi aşağıdaki listeden seçebilirsiniz.

 

başka bir bankadan aldığım krediyi Halkbanka taşımak istiyorum bu nasıl olur? yeni faiz oranı 1.49 dan yararlanabilir miyim?

 

Merhaba , ben ve eşim 4 yıldır ev almak isteyip çekinip vazgeçiyoruz. Çünkü hiç birikimimiz yok. Ancak iyi bir gelirimiz var ayda 4 bin rahat kredi ödeyebiliriz. Sıfır peşinatlı kredi alabiliyor muyuz ?

 

Merhabalar Tapulu arsama köyde prefabrik konut yapmak istiyorum.Bu konu ile ilgili nasıl yardımcı olabilirsiniz?Saygılarımla

 

Merhaba,

2015 Ocak ayı itibariyle 84 ay geri ödemeli olarak konut kredisi almış bulunmaktayım. Söz konusu krediyi vadeyi kısaltıp, artan taksitli olarak geri ödeme durumum var mıdır? Ayrıca 3 ayda bir balon ödeme yapabilir miyim?

 

Merhaba,
300.000 TL lik daire almak istiyorum ancak konutun ekspertiz değerinin %75 i kadar kredi kullandırıldığından dolayı kalan kısım için sıkıntı yaşıyorum.Babama ait 400-450 bin TL civarında değeri olan daireyi ipotek ettirerek %100 kredi çekebilir miyim?
Bilgi rica ederim.

Daha önce sorulmuş sorular içinde arama yapmak istiyorum.

Anahtar Kelime: