Ana Sayfa >Kampanyalar > Firma Katkı Paylı Konut Kredisi Kampanyası   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Firma Katkı Paylı Konut Kredisi Kampanyası
Halkbank olarak, konut sektörünün ekonomimize sağladığı katma değeri ve ev sahibi olmak isteyen müşterilerimizin hayallerini dikkate alarak, uzun yıllardır uzman ekiplerimizle bu alanda kolaylaştırıcı ve özel çözümler sunmaktayız.

Konut piyasasına verdiği desteklerle sektörün öncü bankaları arasında yer alan Bankamız, hem kredili çalışmakta olan konut üreticisi firmalarımızın hem de bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve reel sektörümüzü desteklemek amacıyla aylık % 0,98 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle 750 Bin TL. ye kadar konut kredisi kullanma imkanı sunulmaktadır.*

Bankamızla kampanya kapsamında anlaşma sağlanan firmaların sahip olduğu inşaatı devam etmekte olan veya tamamlanmış birinci el konutları satın alacak ve Bankamız kredi politikalarına uygun tüm gerçek kişiler kampanyadan faydalanabilmektedir.

* 750.000 TL tutarlı, 120 ay vade, aylık %0,98 faiz oranı, %0,05 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan konut kredisinin yıllık maliyet oranı % 12,5885’dir.

Anlaşma yapılan firmalar ve projeleri için tıklayınız.   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?