Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Devam Eden Projeler > Yeşil GYO Projeleri   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Yeşil GYO Projeleri

INNOVIA 4

14.000 konutluk Innovia Projesinin son etabı olan Innovia 4, Esenyurt merkezinde konumlanmış, E-5 ve E-6 otoyollarına 1 ‘er km mesafede, ve 2019 yılında açılması planlanan Esenyurt Metro istasyonuna yürüme mesafesinde, mükemmel konumu ile gelecek vadeden bir lokasyondadır. Atatürk havalimanına 20 km, 3.cü havalimanına 22 km, Kanal İstanbul projesine 2 km uzaklıkta olması nedeni ile ileriye dönük cazip bir yatırım projesidir. Innovia 1,2, ve 3’üncü etaplarda teslim edilmiş bulunan 8.100 konut, %97 doluluk oranı ile bölgenin en tercih edilen projesidir.
Innovia 4 ’cü Etap projemiz, 95.000m2 yeşil/peyzaj ve ortak kullanım alanlarında açık ve kapalı spor yapabileceğiniz mekanlar, yürüyüş, koşu parkurları, basketbol, voleybol, tenis kortları, çocuk oyun alanları ile rüya gibi bir yaşam vadederken, 6.000 m2 den fazla havuz alanları ile dünyanın sayılı ve 5 yıldızlı tatil köyleri ile kıyaslanabilecek bir projedir. 
www.innovia.com.tr 

ELEXIA LEVENT No2

Yaklaşık 15.000 m2 inşaat alanına sahip, A+ konseptte olan ELEXİA Residence No2’nin tasarımı; Tüm araziye eşit yoğunlukta yayılan mono blok olarak ele alınmış, blok altında araç yolları ve otoparklar çözülmüştür. Tasarlanan bu kurgu ile geçirgen ve aktif bir yapı oluşturulmuştur. Sade ve doğal malzemeler kullanılarak tasarım ve yaşamın birlikte bir bütün olarak sürdürülebilir ve uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Ortamın karakterine uygun sosyal alanlar ile tüm alanın dinamizmi birlikte ele alınmıştır. Zeminden koparılan yaşama alanları dış çepere, manzaraya ve güneşe doğru yerleştirilmiştir. Tüm veriler konutlara yalıtkan ve sakin bir ortam yaratılması için değerlendirilmiştir. Modern bir Lobi ve Guvenlik girisi sunan Elexia’nın, lobi alanında oturma grupları, multimedya salonu ve oyun salonu bulunmaktadır.
Levent İş Merkezinin kalbinde, Büyükdere caddesine 200 metre mesafede, Kanyon alışveriş merkezine 400 metre mesafede konumlanmış bir projedir.
www.elexia.com.tr 

INNOVIA ARİFİYE

Innovia Arifiye Projesi 2 adet parselde toplam 50.165 m2’lik bir alanda tasarlanmış içinde 2184 kişilik yurt, 154 adet konut (rezidans daire) ve 58 adet ticari ve ofis ünitesi bulunduran karma bir projedir. Projenin toplam inşaat alanı yaklaşık 59.190 m2 dir. Arifiye’nin doğal dokusuna uygun seçkin mimarisi ve sosyal olanaklarıyla Innovia Projesi bölgeye yeni bir kimlik kazandıracak ve sunduğu keyifli ve modern yaşam biçimi ile bölgede bir ilk olacaktır. Merkezi bir konuma ve şehir manzarasına sahip olan proje D-100 Karayoluna 1,5 Km, TEM otoyol bağlantısına yaklaşık 2,5 Km mesafededir, ayrıca proje Sapanca Gölü’ne 3,0 Km uzaklıktadır. 
www.innoviaarifiye.com 

INNOVIA TERRACE İZMİT

Sevdiklerinizle birlikte, muhteşem bir manzaraya hakim, tam da hayallerinizdeki gibi bir yaşamı size sunuyoruz. Denizin hafifleten etkisiyle rahatlayacağınız teras bahçeleriniz, dostlarınızla keyifli akşamlar geçirmek için ideal... 
www.innoviaterrace.com

ELEXIA TOPKAPI

İstanbul'un tarihi merkezlerinden biri olan Topkapı’da E5 Karayolu’na cepheli, Tramvay ve Metrobüs hatlarının kesiştiği bölgede mükemmel deniz, tarihi yarımada ve surların manzarasına sahip, yaklaşık 25.000 m2 Konut, 20,000 m2 Ofis ve 5,000 m2 ticari alanlardan olusan bir karma projedir. Projede 400 adet 1+1, 2+1 ve 3+1 residans daire tipleri satisa sunulacaktir.

ELEXIA TUZLA

Elexia Tuzla, İçmeler’in şifalı kaynak sularıyla seçkin bir ortamı tek çatı altında birleştiren, 17.000 m2 arazi üzerine kurulu mükemmel AVM, Konut, Ofis, Otel ve Thermal Spa‘dan olusan bir karma projedir.
İstanbul, Tuzla’da sağlıklı yaşamı hedefleyen ve yenilenmek amacıyla doğal mekân arayanlara ideal bir sosyal yaşam merkezi sunan Elexia projemiz, her detayında size huzurlu ve seçkin alternatifler sunmaktadır.
 


   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?