Ana Sayfa >Kampanyalar > Hesaplı Evim Konut Kredisi   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Hesaplı Evim Konut Kredisi
 
Hesaplı Evim Konut Kredisi paketi ile bütçenize en uygun vade ve ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmanız artık hayal değil. 
Avantajlı faiz oranları sunan paketimiz ile taksit ödemelerinizi ister aylık eşit taksitlerle, isterseniz kendi belirleyeceğiniz tutarlarla yapabilirsiniz. Üstelik ilk taksitinizi 3 ay erteleme fırsatıyla.
Paket hakkında detaylı bilgi almak için sizleri en yakın Halkbank Şubesi’ne bekliyoruz. 
 
 
 
(*)Kredi tutarı 500.000 TL'ye kadar %0,99 faiz oranı, 500.001-1.000.000 TL ye kadar %1,19 faiz oranı, 1.000.001 TL üzeri %1,39 faiz oranı uygulanmaktadır.
Yıllık maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti, ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücretini kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.
Tahsis ücreti, Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV)’nden muaftır.
Diğer Masraflar; Ekspertiz ücreti 800 TL ve ipotek tesis ücreti 155,76 TL’ dir.
Ekspertiz ücreti, Konut Sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası prim tutarları; konutun lokasyonu, metrekaresi vb. kriterlere göre değişiklik göstermektedir.
Kredi faiz oranları, Bankamızdan en az taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, kredi kartı başvurusu yapmayı, en az üç adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Hayat Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası ve Konut Sigortası yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.
Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 100.000 TL 180 Ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi ortalama 210,21 TL’ dir.
Hesaplı Evim Konut Kredisi Paketi faiz oranları, yeni kredi kullandırımları için geçerli olup, yeniden finansman ve diğer bankalardan kullanılan kredilerin Bankamıza transferi için uygulanmayacaktır.
Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar. 
 
 
 

    
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?