Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Devam Eden Projeler > Benevre Beytepe   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Benevre Beytepe

Elbiz İnşaat “Benevre Beytepe” ile standartların ötesinde bir yaşam hayal edenlere, konfor ve ayrıcalığın ışığını yansıtıyor.

Elbiz İnşaat, 29 yıllık konut tecrübesi ile Ankara Beytepe’de yükselen Benevre Beytepe projesini hayata geçiriyor. Mülkiyeti Elbiz İnşaat’a ait 5.085 m2 arsa alanı üzerinde, 24.000 m2 inşaat alanına sahip Benevre Beytepe 167 rezidans ile tek bloktan oluşuyor. 27 katlı projede stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft daire seçenekleri yer alıyor.

Ankara Eskişehir-Ümitköy Kavşağı ile İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde kentin en gözde semti olan Beytepe’de genç, dinamik ve modern bir yaşam sunuluyor.

Benevre Beytepe, BB Lounge (kafe –kütüphane - toplantı salonu ), BB Studio (müzik ve karaoke odası), BB Movie (cep sineması), BB Pool & Fit (yüzme havuzu – fitness – sauna), BB Guesthouse (misafirhane), BB Kids (çoçuk bakım merkezi ), BB Play (oyun odası), BB Pet House ve açık spor alanları ile hayal ettiğiniz konforu gerçeğe dönüştürüyor. 

Her daireye özel tapulu depo ve kapalı otopark imkânı sunulan projede; yerden ısıtma sistemi, tam beslemeli jeneratör, 7/24 resepsiyon/lobi, concierge hizmeti, 7/24 güvenlik - kapalı devre kamera sistemi ve teknik servis ile her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Hemen tapu teslimi ve kira garantisi sunulan Benevre Beytepe’de, 2017 yılının Ağustos ayında anahtar teslimi yapılması planlanıyor.   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?