Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Devam Eden Projeler > Nefis Çankaya Evleri - YP İnşaat   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Nefis Çankaya Evleri - YP İnşaat

Yp İnşaat, Nefis Çankaya Evleri’yle herkesi doğanın içinde bir yaşama davet ediyor.

Doğanın ortasında bir şehirli sloganı ile Ankara Çankaya ‘da daha önce pek çok keyifli projeye imza atmış olan YP İnşaat ,yenilikleri yakından takip eden, modern teknikleri akılcı bir mühendislikle sunarak her zaman daha iyisini hedefleyen yeni bir yaklaşım ile hem şehirli hem de doğa manzaralı yeni projesi ile Ankaralıların yeniden karşısında .
Hem yatay hem dikey yaşam sunan proje, 21 dönümlük bir arsa üzerinde, 1+1 tiplerden -5+1 tiplere uzanan geniş alternatifli farklı konut tiplerinde 209 adet konutu içinde barındırıyor. Nefis Çankaya Evleri, Ankara’nın doğal yaşam alanı İmrahor Vadisi’ne cephesiyle, kent yaşamını doğanın tertemiz havası, trafik gürültüsünden uzak ve muhteşem manzarasıyla bütünleştiriyor. Özgün mimarisi ile kesintisiz vadi manzarası tüm dairelerden seyredilebiliyor. Etrafı tamamen yeşil alanla çevrili bir ada üzerinde kurulan projenin bahçeli ve teraslı daireleri de bulunmakta.
Projede sosyal alanlar vadi manzaralı sosyal tesis içerisinde konumlanmış durumda . Yüzme havuzu ve güneşlenme terasları, 500 metrekare seyir terası, vadi manzaralı cafe, sauna, özel çalışma odası, fitness, basketbol sahası ve çocuk Oyun alanları ile kapalı güvenlikli bir site yaşantısındaki tüm beklentileri karşılıyor.


   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?