Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Devam Eden Projeler > Mahall Ankara   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Mahall Ankara
Türkerler ‘Mahall Ankara’ ile 3000 kişinin yaşayacağı yeni bir mahalle konsepti yaratıyor
 
Mahall Ankara’da konut, ofis, mağaza, otel, city suits’lerden oluşan,  3.000 kişinin yaşayacağı ve tahmini 10.000 kişinin gün içerisinde ziyaret edeceği bir mahalle konseptini Ankara ile tanıştırıyor.

Ankara’nın mahalle konseptinde, en geniş ölçekli Karma Projesi Mahall Ankara inşa ediliyor.

Ankara’nın en prestijli arteri olan Eskişehir Yolu üzerinde 9. km.’de 40 bin 628 m2 arazi üzerinde, 283 bin 700 m2 inşaat alanına sahip olarak hayata geçirilen proje ofis, otel, mağaza, konut ve yaşam alanlarını barındırıyor.  Dört ana bölümden oluşan dev projede 226 adet ofis, 363 adet konut, 78 adet City Suits, 129 odalı otel ve 42 adet mağaza bulunuyor. 

 Mahall Ankara konum itibariyle pek çok kamu kurumunun ve 6 üniversitenin (ODTÜ, Hacettepe, Bilkent, Ufuk, TOBB, Başkent)  ortasında bulunuyor. Ankara Eskişehir otoyolu üzerinde bulunan proje, Ankara’nın yeni ulaşım yolu olan Sakıp Sabancı Bulvarı’na da yakın bir noktada yer alıyor. Proje bitiminde otobüsün yanı sıra metro ile de ulaşım mümkün hale gelecek.

Projede dört büyük ana bölümün dışında 2739 araç kapasiteli kapalı otopark ve yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, çok amaçlı sahalar, yüzme havuzu ve çok amaçlı sosyal tesis yer alıyor.

Ankara’da standartları yükseltecek bir anlayışla hayata geçirilen projenin 2015 yılının sonunda bitirilmesi  planlanıyor.
 
Türkerler hakkında

Türkerler, taahhüt, gayrimenkul geliştirme, yenilebilir enerji, doğal gaz dağıtım ve ticareti, kamu özel ortaklığı projeleri ve tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren baraj, tünel, otoyol, metro, hastane inşaatlarında kazandığı deneyimi kaliteli  konut ve ofis  inşaatlarına aktaran,  20 yıllık deneyime sahip 3500 çalışanı bulunan, Türkiye’nin önde gelen gruplarındandır.
 


   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?