Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Devam Eden Projeler > Nata Vega   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Nata Vega
Gökyüzünde yaşamak isteyenler, Nata Vega Konut Kuleleri’ni tercih ediyor.
 
Nata Holding güvencesiyle inşa edilen, 2 bloktan oluşan 46 katlı Nata Vega Konut Kuleleri, seçkin bir yaşama dair daha fazlasını isteyenleri bekliyor. Her bir metrekaresi tüm detaylar düşünülerek tasarlanan, ince zevklere hitap eden modern mimarisiyle Nata Vega Konut Kuleleri, Ankara’nın en yüksek kuleleri olma özelliği ile sizlere gökyüzünün ve kaliteli bir yaşamın anahtarını sunuyor.  
 
Oturduğunuz yerden kazanın!
 
2 bloktan oluşan 377 muhteşem dairesi, 1+1 – 2+1 – 3+1 – 4+1 ve çok Özel Dublex ler her daire için ayrılan park yeriyle 3 katlı kapalı otoparkı, kapalı yüzme havuzu, çok amaçlı spor salonu, modern saunası, çocuk oyun ve etüt odası, yemyeşil alanları, bakış açınızı yükselten mimarisi ve daha fazlasıyla Nata Vega Konut Kuleleri, hem sahiplerine hem yatırımcılarına beklentilerinin üzerinde bir kazanç sağlıyor.
 Satış sonrası hizmetiyle da farkını ortaya koyan Nata Vega Konut Kuleleri, konutların tesliminden sonra uzman kadrosu ile taleplerinizi de dikkate alarak site yönetiminin oluşturulması, temel hizmetlerin düzenlenmesi gibi süreçlerde de sahiplerine destek oluyor.
 
Bir evden daha fazlası!
 
Hayallerinizi süsleyen kaliteli, modern ve konforlu evlerin yanında, Nata Vega Konut Kuleleri sakinlerine sadece yürüme mesafesi kadar uzaklıkta olan Nata Vega Outlet, Nata Vega Konut Kuleleri’nin ayrıcalıklarından sadece biri. Ziyaretçilerini en moda markalar ve ışıltılı bir alışveriş merkezi ortamı ile buluşturan Nata Vega Outlet içerisindeki Türkiye'nin ilk en uzun, Avrupa'nın ise üçüncü uzun tünel akvaryumu Aqua Vega, Nata Vega Konut Kuleleri’nde yaşayan sizlerin ve ailenizin vazgeçilmezi olacak.  Ayrıca yine Aqua Vega içerisinde bulunan, sadece belgesellerde görebileceğiniz canlılara ev sahipliği yapan Adrenalin Dünyası, Nata Vega Kuleleri’nde ev sahibi olmanın ayrıcalığını yaşayanlara keşfedilmemiş bir dünya sunacak.
 


   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?