Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Devam Eden Projeler > Akkent 3.Etap   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Akkent 3.Etap
  
Ünal Akpınar İnşaat tarafından Ankara Batıkent mevkiinde etaplar halinde inşa edilen Akkent Konutları, 1.500 konuttan oluşmaktadır. 2011 Eylül ayı sonunda teslim edilecek olan Akkent 3 Sitesi, 5 blokta net kullanım alanları 82 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen büyüklükte, toplam 249 adet daireden oluşmaktadır.

Daire tipleri olarak " 2+1 / 3+1 / 4+1 " konut seçeneklerinden oluşan Akkent 3 Sitesi; tamamen kapalı güvenlikli bir site oluşu, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, özel peyzaj düzenlemesi ve profesyonel işletme hizmetleri yanında kaliteli malzeme ve işçilik anlayışı ile bölgesinde en çok tercih edilen yaşam alanlarının başında gelmektedir.

Uygun maliyetler ile site hayatı beklentisini karşılayacak olan Akkent 3 Sitelerindeki konutlardan birine sahip olmak veya Satışa açılan yeni etapların takipçisi olmak iyi bir yatırım ve iyi bir yaşam ve daha fazlası için www.akkent.com.tr den daha detaylı bilgi alabilir veya 0312 566 11 11 nolu telefon numarasından Satış Yetkililerine ulaşabilirsiniz.


   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?