Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Devam Eden Projeler > Bizim Evler 4   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Bizim Evler 4

 

Bahçeşehir Ispartakule mevkiinde 60 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Bizim Evler 4, 762 konut ve 93 ticari ünitelik ofis ve alışveriş merkezinden oluşmaktadır.

Bizim Evler 1 ve Bizim Evler 2 projelerinde olduğu gibi evler yine; en ideal mimari plan, kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilikle üretiliyor. Bizim Evler projelerinin tümünde açık spor alanlarının yanı sıra, kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna ve Türk hamamı ile site sakinlerine kaliteli yaşamın tüm ayrıcalıkları sunuluyor.

Projenin %85’i peyzaj alanına ve bölgenin en büyük yapay göletlerine ayrılarak, site içinde ferah bir yaşam alanı sağlanıyor. Bizim Evler 4, geniş peyzaj alanı ve sosyal tesislerin yanı sıra konumu itibariyle ulaşımda da büyük rahatlık sağlıyor. Tren istasyonuna 150 metre, Atatürk Havalimanına 15 dakika mesafede yer alan bölgeye, İETT günde 150’yi aşkın sefer düzenliyor. TEM Otoyoluna bitişik konumuyla da şehir içi ulaşımda büyük avantajlara sahip olan Bizim Evler, İstanbul’un önde gelen konut projeleri arasında yer alıyor.

Web Adresi: www.bizimevler.com.tr   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?