Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Devam Eden Projeler > Stüdyo 24   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Stüdyo 24

 

YAŞAMA METREKARELER EKLEYEN BiR HAYAL GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR!

Stüdyo 24 farklı metrajlardaki stüdyolardan oluşan, farklı ve yaratıcı bir konut projesi. Ancak O sadece bir proje başlığı değil; aynı zamanda çizgi dışı bir yaşam markası...

Günün her saatinin dolu dolu yaşandığı Stüdyo 24, yaşama en yakın 1+1’i keşfetme düşüncesinden doğdu.Burada hayat ilk kez 24 saat üzerinden ele alındı.Önce akılcı bir mimari forma; sonra da günün her anına yayılan hizmet anlayışına dönüştü.

Stüdyo 24 projesi dizayn edilirken önce genç Türkiye’nin sosyolojisi yakından incelendi; farklılaşan konut alıcısı profili tespit edildi; başkalaşan ihtiyaçlar ayrıntılı listelendi.Projeyi tasarlamak üzere aynı heyecanı paylaşan, İtalya merkezli bir mimarlık ofisi ile yola çıkıldı.

Başlangıç fikirleri Türkiye ve İtalya arasında mekik dokudu.Süreç içinde Stüdyo 24’ün beyin takımı tasarımcılar, iç mimarlar, akademisyenler, mühendisler ve yaşam koçları ile genişledi.Yaşama metrekareler ekleyen, yeni nesil bir stüdyo anlayışı kurmak için yüzlerce saat birlikte çalışıldı.


STÜDYO 24 KENDiNE ÖZGÜ 5 iLKE EKSENiNDE iNŞA OLUYOR!


Stüdyo 24 markası, 5 temel ilkeden ilham alarak geliştirilmiş yepyeni bir “stüdyo” türüdür.

1. “Stüdyo ev” barınmak için değil “yaşamak” için yeniden tasarlanmalıdır.
2. Lüks, ruhsal ve zihinsel açıdan eşsiz bir deneyim olarak ele alınmalı; pahalılıktan uzaklaştırılmalıdır.
3. Sadece mimari proje değil; projeye gerçek değerini veren hizmet ve deneyim de tasarlanmalıdır.
4. İnsanlara kendi stilini yaşayabileceği kişiselleştirilmiş stüdyolar sunulmalıdır.
5. Ev kavramı yeniden kurgulanmalı; “Stüdyo ev” kentli insanın arzularının ve yönelişlerinin yeni mekânı olmalıdır.


Stüdyo 24’te hayat hem alırken hem de yaşarken kazanmak üzerine kurulu. Projenin özel lokasyonu bu kazançlı geleceğin başlangıç noktası niteliğinde...

1+1’in evrimini temsil eden Stüdyo 24, Bahçeşehir’in yanıbaşında, İstanbul’un hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Ispartakule’nin merkezinde yer alıyor. Özel konumunu stüdyoyu yeniden tanımlayan manifestosu ile birleştiren Stüdyo 24, kentliler arasında popüler, değeri sürekli artış gösteren ve kira getirisi yüksek bir projeye dönüşüyor.


Stüdyo 24, 38 m2’den 207 m2’ye kadar uzanan, tamamı geniş yaşam felsefesi ile projelendirilmiş farklı stüdyolardan ve 2+1’lerden oluşuyor. oluşuyor. İhtiyaca göre ideal büyüklüklerde tasarlanmış stüdyolar, anlamsız alanların getirdiği yüksek satış fiyatlarını ve daire giderlerini ortadan kaldırıyor.

Stüdyo 24’ün sunduğu ekonomik ve pratik ev yaşamı, yaratıcı ve eğlenceli ortak alanlarla farklı bir deneyime dönüşüyor. Canlı bir otel lobisini andıran resepsiyon, fitness alanı, unutulmaz teras partilerine ev sahipliği yapacak açık havuz, film gibi yaşamayı seven arkadaş grupları için home-sinema, işi eve keyifle taşıyabileceğiniz toplantı odaları ve dahası sizi yeni yaşamınızı keşfe davet ediyor.

ÜÇ FARKLI iTALYAN STiLi iLE SiZi YANSITAN STÜDYOLAR!

Hayatta herkesin stili ve evinde aradığı şeyler farklı!
Stüdyo 24 işte tam bu noktada birbirinden farklı mimari-dekorasyon ve daire detayı çözümleri sunuyor. Stüdyo 24’ün farklı stilleri stüdyoların her metrekaresini kişiye özel hale getirirken; kusursuz alan kullanımları ile geniş yaşama imkanı sunuyor.

Yenilikçi, güncel ve minimalist: MODERN
Sıcak, pratik ve rahatına düşkün: COZY
Rengarenk, enerjik ve sıra dışı: POP   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?