Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Devam Eden Projeler > Referans Bakırköy   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Referans Bakırköy
Yeni Eviniz Şehrin Merkezinde, Referans Bakırköy de olsun…

Halk GYO ve Kiler Holding iştiraki Biskon Yapı tarafından hayata geçirilen Referans Bakırköy’ de sınırlı sayıdaki daireler için, yüzde 10’ a varan Peşin indirimi imkânı sunulmaktadır. Yeni daire tiplerinin satışına başlanmıştır.
 
İstanbul’un en merkezi ilçelerinden Bakırköy’de, yeni şehir parkının yanı başında, deniz manzaralı ev ve ofis katlarıyla yaşamı güzelleştirecek tüm sosyal olanaklarını bir araya getiren Referans Bakırköy projesi Haziran 2014’ te teslim edilecek.
 
Sosyal tesisler, Teraslı 2+1 ve 4+1 örnek dairelerin müşteri ziyaretine sunulduğu projede sadece % 1 Peşinat ile daire sahibi olabilirsiniz!
 
 
Referans Bakırköy projesinde 315 bin TL’ den başlayan home - ofisleri; 3.150 TL Peşinat, 75.600 TL teslimde ara ödeme ve 120 ay 3.039 TL taksitle, kira öder gibi sahip olabilir, % 1 KDV fırsatı ile ev veya ofis satın alabilirsiniz.
 
 
Proje Hakkında;
 
 
Daire büyüklüklerinin 45 metrekare ile 226 metrekare arasında değiştiği Referans Bakırköy’de 157 konut, 97 home-ofis kullanımlı konut ve 73 cadde mağazası bulunuyor. Zemin + 8 katlı, dört bloktan meydana gelen Referans Bakırköy’ de 1+0, 1+1 ve 2+1 home ofis seçenekleri ve 2+1, 3+1, 4+1, 4+1+1 konut seçenekleri yer alıyor. 45 metrekareden
120 metrekareye kadar farklı seçeneklerde prestijli home ofisler; işinde başarıya ulaşmak, geleceği için değerli bir yatırım yapmak isteyenlere bekledikleri fırsatı sunuyor.
 
 
Açık yüzme havuzu ve güneşlenme terasları, doğal ışık alan kapalı yüzme havuzu, doğal ışık alan kapalı basketbol sahası, fitness alanı, Türk hamamı, sauna, çocuk kulübü, kafe gibi sosyal alanlar günlük yaşamınıza güzellikler katmakla beraber; sağlık, rahatlık ve kolaylık katmak için planlandı. Moda, alışveriş ve eğlence için tasarlanan, en temel ihtiyaçlara cevap verecek ve hayatı kolaylaştırıp güzelleştirecek hizmetlerin sunulacağı alışveriş sokağı Referans Bakırköy sakinleri için sadece bir asansör uzaklığında yer alıyor.


   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?