Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Devam Eden Projeler > Folkart Towers   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Folkart Towers

 

İzmir’in Kalbi Yükseklerde Atıyor

İzmir’in güzelliğini taçlandıracak 27.000 m2 alan üzerine kurulu dev bir proje geliyor. İzmir’in yeni kent merkezi ilan edilen Bayraklı, şehrin en prestijli iş ve yaşam merkezi oluyor.

Kurulduğu günden bu yana İzmir’de ayrıcalıklı projelere imza atan Folkart Yapı, Narlıdere ve Mavişehir projelerinin ardından İzmir’e yeni bir simge ve yeni bir yaşam biçimi sunuyor; Avrupa’nın en yüksek beşinci İkiz Kuleleri İzmir’in yeni kent merkezi Bayraklı’da yükseliyor.

İzmir’in en değerli mimari yapılarını inşa eden Folkart Yapı İzmir Bayraklı’da inşaatına başlanan ve 30 ayda tamamlanması planlanan Folkart Towers projesini satışa sundu.

İzmir’in ilk karma konsept projesi Folkart Towers, yatırımcılara büyük değerler kazandıracak ofis katları, rezidans ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek sosyal olanakları birleştirerek hayata geçiriyor.

Bugünden geleceği yaşamak isteyenlerin tecihi Folkart Towers, ofis katlarında 65 m2 den 1150 m2 ye, rezidans katlarında 1+1’den 4+1’e kadar yatırımcılarına geniş seçenekler sunuyor
    
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?