Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Devam Eden Projeler > The İstanbul Veliefendi   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
The İstanbul Veliefendi

 

The Istanbul Veliefendi Projesi, Bakırköy – Zeytinburnu sahil yoluna ve E-5 Merter Mevkiine 2 dakikalık mesafede yer alan VELİEFENDİ’de bulunmaktadır. Proje, Koç Grubu’nun eski Bozkurt Mefruşat Fabrikası’nın yerine yapılmaktadır. Projemiz, su ve ışık oyunlarının yer aldığı 4000 m2’lik büyük bir gölete sahiptir. 68.333 m2’lik alana sahip projemizde 40.000 m2’lik alanı açık alana ayrılmıştır.
 
Farklı konut tiplerinin yer aldığı projemiz her türlü sosyal aktiviteye imkan sağlayan içinde açık ve kapalı yüzme havuzları, basketbol ve mini futbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları bulunduran geniş bir sosyal tesise sahiptir. Projemizin içinde caddeye bakan ticari alanların da  olması proje sakinlerine tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılama imkanı sağlamaktadır.
 
Yerli ve yabancı 1.Sınıf malzemelerin kullanıldığı dairelerimiz 2,80m net tavan yükseklikleri ve özel m2 büyüklükleri ile size konforlu ve ferah bir yaşam alanı sunmaktadır.
 
Projenin sahile olan yakınlığı ve 5 farklı toplu taşıma (metrobüs, tramvay, deniz otobüsü, minibüs, otobüs) imkanı ile İstanbul’un merkezinde her yere çok yakınsınız.
Havaalanı: 8 km, Merter: 2 km, Bakırköy: 1 km, Topkapı: 4 km, Sahil Yolu: 1 km
 
Proje Daire tipleri;
2+1 tipi daire 133 m2
3+1 tipi daire 187 m2
4+1 tipi daire 212 m2 
 
Web Adresi: www.theistanbulveliefendi.com   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?