Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Devam Eden Projeler > Soyak Park Aparts   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Soyak Park Aparts

 

Soyak kalitesiyle Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı yöntemiyle geliştirilen ve 2.200 konuttan oluşan Soyak Park Aparts projesinde farklı konut tipleri ve uygun fiyat seçenekleriyle, sakinleri için şehrin içinde güvenli ve doğayla içiçe bir yaşam alanı sunarken, yatırımcılar için yine yüksek değer kazandıran bir proje olacak. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer alacağı projede ayrıca, bahçeli dubleks kent evlerinin yanı sıra, teraslı çatı dubleksler de Soyak kalitesine güvenenlerin beğenisine sunulacak.

 
Soyak Park Aparts projesi Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği'ne uygun şekilde geliştirilirken; doğaya zarar vermeyen ve tasarruf sağlayan malzemelerin kullanımından, enerji verimliliği ve sosyal yaşam alanlarına kadar bir çok alanda inceleme, araştırma ve uygulama yapıldı. Yeşilin ve su öğesinin bir arada bulunduğu Soyak Park Aparts sakinleri, özel peyzaj tasarımlı bahçeler, suni göl, yüzme havuzları, basketbol ve tenis sahaları ile sosyal tesislerde keyifli bir yaşamın tadını çıkaracak. Projede 24 saat boyunca güvenlik hizmeti olacak.
 
Web Adresi: www.soyak.com.tr


   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?