Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Devam Eden Projeler > Next Level   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Next Level

 

Başkentin gelişen yeni merkezinin kalbinde bulunan Next Level Projesi Ofis, Rezidans&Süit ve Alışveriş merkezini barındırıyor.

Next Level Rezidans & Süitler, özel tasarlanmış terasları, yüksek tavanları, kendinizi iyi hissettirecek her türlü hizmetin sunulduğu işletme sistemi ile konforlu ve keyifli bir hayat sunuyor.
Next Level’da 40 Süit ve 65 Rezidans ile 1+1 ‘den 5+1 ‘e kadar farklı seçenekler sunuluyor.

Next Level Ofis, ayna efekti yaratan cephe tasarımıyla her katta farklılık göstererek, büyüklükleri 165 m2 ile 2400 m2 arasında değişen modern, fonksiyonel, şık bir çalışma ortamı sunuyor. Next Level, ofisinizin içinde çözmeniz gereken detayları Kat Locaları, Teraslar, Toplantı Odaları ve Fuaye Alanı, Lounge gibi mekanlar ile yaratıcı şekilde ofisinizin dışına taşıyor.

Şehrin yeni merkezinde tüm ihtiyaç ve beğenilerinizi karşılayabilen Next Level Alışveriş merkezi, Türkiye’nin ve dünyanın seçkin markalarını, Ankara ile buluşturuyor. Ayrıca, Gurme restoranlar, cafeler ve kitapevinden oluşan Podyum Kat, alışılagelmişin dışında, açıkhava ferahlığı ile sosyal yaşamın yeni merkezi oluyor.   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?