Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Devam Eden Projeler > Nevbahar Botanik   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
Nevbahar Botanik

 

BAHÇESİ 56 DÖNÜM, GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN… Etrafınız yemyeşil, masmavi, sessiz, sakin... Çimlere uzanmışsınız, doğanın huzur veren sesi kulaklarınızda... Biz bu hayali inşa ediyoruz, adına da Nevbahar Botanik diyoruz. 56 dönümlük bir botanik bahçesinin içinde konforun yeni sınırlarını inşa ediyoruz. Gelin gerçeklerle tanışın, hayallerinize taşının.

KARLI BİR YATIRIM İÇİN DOĞRU RENK: YEŞİL… Nevbahar Konutları’nda saygın bir hayata imza atıp ev alanların şimdi keyfine diyecek yok! Çünkü onlar, kısa bir sürede %20 prim yapan yatırımlarının mutluluğunu yaşıyorlar. Nevbahar Botanik’in ayrıcalıklarla dolu dünyasında vakit kaybetmeden siz de yerinizi alın, kazanmaya hemen başlayın! Unutmayın; Doğru yatırım, benzeri olmayandır.

NEVBAHAR'DA GÜNE 1-0 ÖNDE BAŞLAYIN! Basketbol, voleybol sahalarında ve tenis kortlarında ter dökerek, koşu, yürüyüş parkuru ve bisiklet yollarında form tutarak her güne 1-0 önde başlayacaksınız. Yemyeşil bir ortamda parklardaki spor aletlerinde “düzenli spor yapmak” Nevbahar Botanik’te hayatınızın vazgeçilmezi olacak...

"DIŞARI ÇIKMAK İÇİNİZDEN GELMEYECEK" DİYENLEREN DEĞİLİZ
! Çünkü dilediğiniz her şey evinizin etrafında sizi bekliyor. Alışveriş merkezi, hastane, özel okul, hatta benzin istasyonu! Hepsi Nevbahar Botanik'in yanı başında. Çünkü çok iyi biliyoruz ki, bir yaşam merkezini konforlu kılan sadece evin içinde ne olduğu değildir.

HUZUR, BU PROJESİNİN “DOĞASINDA” VAR… Bu masalsı hayatın büyüsü hiç bozulmasın diye Nevbahar Botanik'te güvenliği çok ciddiye aldık. Nevbahar Botanik'te araç ve yaya giriş çıkışı 7/24 kontrol altında... Güvenlik kameralarıyla site ve çevresi 7/24 kontrol altında... ‹ntercom sistemiyle görüntülü iletişim 7/24 elinizin altında.

YETER Kİ İSTEYİN; HER ŞEY SİZİN EVİNİZDE… Radye temel ve tünel kalıp sistemiyle inşa edilen Nevbahar Botanik'te; Isı, ses ve nem yalıtımı... Vestiyer, gömme dolap, Hilton Banyo... Site güvenliği ve blok girişiyle görüntülü iletişim sağlayan intercom sistemi... Uydu, kablolu yayın ve internet bağlantısı...Her blokta çift asansör... Stand-by jeneratör sistemiyle kesintisiz elektrik... Hidrofor sistemiyle kesintisiz su... Her şey sizin evinizde. Çünkü Nevbahar'lısınız...

ALTI BOTANİK, ÜSTÜ FANTASTİK… Alışveriş merkezi, botanik parkı, metro, özel eğitim kurumu, hastane vb tüm donatılarıyla şehrin merkezinde fakat devasa bir doğal yaşam alanının içinde inşa edilecek olan Nevbahar Botanik, modern mimari tasarımıyla göz kamaştırmaya hazırlanıyor. Gerek büyüklüğü gerekse sosyal ve fiziksel donatılarıyla çocuklarınızın doğayı, ağaçları, toprağı, yaşayarak, dokunarak büyüyebileceği bir "başyapıt" sıfatını sonuna kadar hak ediyor.

KONUT MESELESİNE “BİTKİSEL” ÇÖZÜM... Bu hayat sizi değiştirmeden, siz hayatınızı değiştirmelisiniz. Nevbahar Botanik'e gelip, doğal hayatın bir parçası olmalısınız... Tabiatın sesine kulak vermelisiniz... Toprağa dokunmalısınız... Mutluluğun en "doğal" halini keşfetmelisiniz.   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?