Ana Sayfa >Anlaşmalı Konut Projeleri > Tamamlanan Projeler > AnkaNatura   Üye Giriş | Üye Olun Avantajlardan Faydalanın
AnkaNatura

 

Doğal bir yaşam hikayesi: AnkaNatura!

Keşmekeşten uzak, ama şehre de bir o kadar yakın, doğanın kalbinde konforlu ve prestijli bir yaşam, AnkaNatura’da sizi bekliyor.

Ankara’nın en gözde konut bölgesi Beysukent’te, doğaya dost sürdürülebilir çevre ilkesiyle inşa edilen AnkaNatura; doğanın tüm renklerini ve sıcak komşuluk ilişkilerini, güvenli ve konforlu bir site yaşamı içinde sunuyor.

AnkaNatura ile doğayı, şehirden kopmadan, birçok sosyal olanakla birlikte doya doya yaşayacaksınız. AnkaNatura, tertemiz havası ve oksijeniyle Ankara’nın yeni nefesi olma vizyonunu üstleniyor. Çevre dostu proje AnkaNatura, sağlıklı bir gelecek ve prestijli bir yaşam için aradığınız her şeyi bir arada sunuyor.

AnkaNatura; Bahçe Dubleksi, Teras Dubleksi, Ara Kat Dubleksi, 2+1 Daire gibi farklı beklentilere uygun, farklı daire tiplerinden oluşuyor. Benzersiz akıllı ev teknolojisiyle hem hayatınızı kolaylaştırıyor, hem de enerji tasarrufu yaparak, bütçenizi ve geleceğimizi koruyor.

2 milyon metrekarelik çelik yapı inşa tecrübesine sahip Akşan Grup’un şirketlerinden biri olan gayrimenkul yatırım şirketi Akşan Prokar AŞ’nin inşa ettiği; Türkiye’nin ilk çok katlı çelik konut projesi AnkaNatura, yüksek deprem dayanım performansıyla, kendinizi ve sevdiklerinizi daima güvende hissetmenizi sağlıyor. Doğayla iç içe, kaliteli bir yaşam ve geleceğinize karlı bir yatırım için, sizi lansmana özel avantajlı fiyatlarla AnkaNatura örnek konutunu görmeye bekliyoruz.
 

Web Adresi: http://www.ankanatura.com.tr   
Önümüzdeki 6 ay içinde evinizi değiştirmeyi düşünüyor musunuz?